Страници
(Преместване във...)
НАЧАЛО
АКТУАЛНИ
ДС - СТРУКТУРА
БИОГРАФИИ
ДОКУМЕНТИ
"ВЪЗРОДИТЕЛЕН ПРОЦЕС"
СПОМЕНИ
ТЕРОРИЗЪМ
КОНТРАБАНДА
РУМНО
ДС и КГБ
ДС и ЩАЗИ
ИКОНОМИКА
ПРИВИЛЕГИИ
ЗАПЛАТИ
РАЗНИ
ГАЛЕРИЯ
ВИДЕО
РЕЧНИК
ВРЪЗКИ
КОНТАКТ
▼
събота, 21 април 2012 г.
Изложение от областния началник на народната милиция – гр. Стара Загора до директора на Народната милиция. Документът се отнася до работата на милицията по Закона за конфискация на придобитите по незаконен начин и чрез спекула имоти. 14.12.1946г.
(АКРДОПБГДСРСБНА - М, ф.1, оп.1, а.е.308, л.1-6)
‹
›
Начална страница
Преглед на уеб версията